KONST / Litografier / Färglitografi 16186198
nr 1618 6198
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 80/100. Färglitografi, bildmått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:01:40
6/5 18:49:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström